• فارسی
  • English

درباره ما

گروه مهندسی آرتا پوشش

گروه مهندسی آرتا پوشش

شرکت آرتا پوشش آرمان توس به شماره ثبت ۷۲۲۴۹ با هدف تامین نیاز های مشتریان ؛ همراه با نوآوری و به خدمت گرفتن فناوری های نوین به صورت سهامی خاص شروع به فعالیت نموده است و‌تاکنون توانسته ؛ با فعالیت های مستمر و‌پویا در زمره شرکت های برتر حوزه مشاوره ؛ تامین متریال و اجرای ایزولاسیون و‌آببندی حوزه ساختمانی ؛ کشاورزی ؛ صنعت و‌معدن و‌لندفیل های دفن زباله فعالیت داشته باشد.
این شرکت توانسته با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص ؛ با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ؛ در حوزه فعالیت های خود؛ خدماتی گسترده در خور شان مشتریان گرانقدر ارائه نماید.
شرکت آرتا پوشش ؛ در راستای پاسخگویی هرچه بهتر نیاز های هموطنان عزیز؛ علاوه بر دفتر مرکزی مشهد ؛ دارای نمایندگی های متعدد در سراسر کشور می باشد در نظر دارد در طی سال های آتی ؛ بعنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در بخش خصوصی در حوزه مرتبط و بعنوان پرچمدار و با تبدیل شدن به مجموعه ای معتبر؛ متمایز و با محوریت مشتری مداری ؛ با کسب اعتبار و رضایت رور افزون مشتریان ؛ قدمی بزرگ در راستای پیشرفت اهداف بلند کشور ایران بردارد.
امید است با استعانت از الطاف پروردگار ؛ بتوانیم گامی هرچند کوچک ولی موثر در این عرصه برداشته باشیم.

سخن مدیر عامل

شرکت آرتا پوشش آرمان توس در سال ۱۳۹۸ وبا هدف خدمت به جامعه مهندسین در صنعت ساختمان و ایجاد نوآوری و گستردگی در مشاوره ،طراحی و اجرا در زمینه محصولات ژئوسنتتیک توسط مهندس محسن هراتی ثبت گردید که در طی سالیان گذشته ده ها پروژه موفق حوزه ژئوسنتتیک در صنعت ساختمان و صدها پروژه در صنعت کشاورزی را به لطف ایزد منان پشت سر گذاشته است. امید است در راستای خلق پروژه های ماندگار کشور عزیزمان ایران در کنار شما مشتریان گرامی قدم برداریم.

شرکت آرتا پوشش آرمان توس مشهد
×
واتساپ
تلگرام
تماس صوتی
پیامک
برای مشاوره رایگان با ما کلیک کنید